Geştalt Terapi Bütünleşmek ve Büyümek pdf oku indir

tarafından
21
Geştalt Terapi  Bütünleşmek ve Büyümek pdf oku indir

      Geştalt yaklaşımı hem bir yaşam felsefesi hem de bir terapi yaklaşımıdır. Geştalt yaklaşımı kişinin yargılamadan, suçlamadan, utanmadan, korkmadan ve endişelenmeden kendisiyle ve çevresiyle bütünleşebilmesine,  bütünleşerek büyümesine ve büyüdükçe “büyük” bir dünyada “olduğu gibi”  varolmasına olanak tanıyan hümanist bir bakış açısına sahiptir. Dolayısıyla Geştalt yaklaşımını anlatan bu kitap kendini anlamanın, insan insana temasın ve kişisel gelişimin önemine inanan herkes içindir.
 
Geştalt yaklaşımı ülkemizde henüz çok yaygın olarak tanınan bir bakış açısı değildir. Bu nedenle kitabın amaçlarından biri Geştalt yaklaşımını tanıtmak ve tanıtırken de okuyucuların ihtiyaçlarının, isteklerinin, çevreleriyle nasıl temas kurduklarının, tamamlanmamış işlerinin, dirençlerinin ve kördüğümlerinin farkına varmalarına yardımcı olmaktır. Kitabın ikinci amacı ise terapi eğitimi alan terapistlere, Geştalt yaklaşımının kuramını ve yöntemlerini örneklerle anlatarak terapötik bilgi ve beceri düzeylerinin yükselmesine katkıda bulunmaktır. 
 

Geştalt Terapi
Bütünleşmek ve Büyümek isimli 403 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Prof. Dr. Ceylan Daş tarafından kaleme alınmış ve ALTINORDU YAYINLARI yayınevinin 30.10.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sevgi İle Bağlanma pdf oku indir başlıklı makalemizde Sevgi İle Bağlanma indir, Sevgi İle Bağlanma oku ve Sevgi İle Bağlanma pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Geştalt Terapi Bütünleşmek ve Büyümek pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.