Gerildi Dört Kızıl Ok pdf oku indir

Gerildi Dört Kızıl Ok pdf oku indir

Eylül’ün kurşuni günlerinde, ülkenin aydınlık geleceği boğuldu tank paletleri altında… Ama zalimkârlara karşı direnenler de vardı susmamak ve kimliğinden soyunmamak için… Cezaevlerinde öğütülmeye çalışılan insanlık onurunu, korumak için öne çıkanlar, hücre hücre öldüler. Fakat karanlığın yüzünü yırtan bir tutam ışık oldular sonunda… Kale duvarlarıyla korunan koca bir mezara çevirmek istediler umudun yatağını… Her biri kızıl bir meşaleye dönüşen ok’lar fırladı yayından… Ve umut yeniden, açılan kovuklardan taşarak hayata rengini verdi. “Gerildi Dört Kızıl Ok”, şairin şiir üçlemesinin ikinci kitabı olup, onursuzluğa teslim olmayanların destanıdır…
 

Gerildi Dört Kızıl Ok isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Baki Altın tarafından yazılmış ve DAHİ YAYINCILIK yayınevinin 04.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hacı Murat / Cevher Klasikler pdf oku indir başlıklı makalemizde Hacı Murat / Cevher Klasikler indir, Hacı Murat / Cevher Klasikler oku ve Hacı Murat / Cevher Klasikler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gerildi Dört Kızıl Ok pdf oku indir - PDF indir