Gençliğin Anlam Arayışı pdf oku indir

tarafından
23
Gençliğin Anlam Arayışı pdf oku indir

Bu kitap, dijitalleşmenin beraberinde getirdiği bilgi kaosu ve yorum anarşisinin, genelde insanlığın, özelde gençliğin anlam arayışını bir krize dönüştürdüğü gerçeğinden hareketle, din ile ilişkilerdeki zorlukları aşacak, insanı beşeriyetten ademiyete, ademiyetten insaniyete yüceltecek bir yol haritası sunmaktadır. Bilhassa gençlerimize sanal ekran uygarlığında hayâ ile nasıl hayat bulanacağına dair bir usûl önermektedir.

Ayrıca bu kitap, “Batı, İslam’a neden Peygamberimiz üzerinden saldırıyor? Din ve medeniyet açısından Kudüs ve Mescid-i Aksa bizim için ne ifade ediyor? Ayasofya’nın, İslam’ın mabet hukukunda nasıl bir yeri vardır?” gibi güncel meselelere derinlikli dinî bakış açıları getirmektedir
 
 

Gençliğin Anlam Arayışı isimli 160 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Mehmet Görmez tarafından kaleme alınmış ve OTTO yayınevinin 05.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Güzel İsimler 99 Esma Sonsuz Mana pdf oku indir başlıklı makalemizde En Güzel İsimler 99 Esma Sonsuz Mana indir, En Güzel İsimler 99 Esma Sonsuz Mana oku ve En Güzel İsimler 99 Esma Sonsuz Mana pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gençliğin Anlam Arayışı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.