Genç Motto Sayı:4 Ocak 2022 pdf oku indir

Genç Motto Sayı:4 Ocak 2022 pdf oku indir

Lise ve üniversite çağındaki gençlerin yeni dergisi Genç Motto’nun 4.sayısı çıktı. Bu sayıda da siz gençlerin gereksinimlerine uygun dopdolu içeriklerle karşınızdayız.
 
Kapak Konusu: DÜNYAYI DEĞİŞTİREN GENÇLER
 
Derginin bu sayısında dünyayı değiştiren, bir şeylere dur deme ve alternatifini üretme cesareti gösteren gençleri konu edindik. Dünyayı değiştirmeye nereden başlamalı, senden mi benden mi bizden mi gibi sorulara cevaplar aradık.
 
 
Dolu Dolu İçerik
 
Dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, sürdürülebilir moda ile ilgili ip uçları, çok sevdiğiniz eğlenceli çizgi hikaye hasbelkader, güzel avrat otunun hikayesi, Bağlılık Hasan film yorumu, kitap inceleme ve daha bir çok içerik dergimizde sizi bekliyor.
 
Emeği Geçenler
 
Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Ocak sayısında, Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, Salih Bera, Tuğba Coşkuner, Murat Saman, İbrahim Oğuz, Burhan İstenci, Can Çiftçi, Okay Tiryakioğlu, Ogan Kandemiroğlu, Salih Bera, Murat K. Murat, Yavuz Yiğit
Nazif Menteş, Buğra Serdaroğlu, Recep Tayyip Celik, Murat Soydan, Nilufer Taktak, İclal Şahin Bayındır, Ali Burak Cesur, Yavuz Girgin, Mahmut Gediz, Samet Guler, Serap Caymaz, Ercan Taşcıoğlu, Sabri Yurdakul, Yusuf Uludağ, Hasan Yurtoğlu, Mustafa Fikri Cağlayan, Verhale (Universite Oğrencisi), İkra Erkam Goksu, Yasemin Gulacar, (Lise Oğrencisi), Zeynep Uzunboy (Universite Oğrencisi), Beyzanur Ozkan, (Lise Oğrencisi), Ahmet Arif Kutlu, (Lise Öğrencisi), Kerem Ali Sakaryalı, Müslüm Kaplan gibi isimler yer alıyor.
Derginizle birlikte takvim ve poster hediyenizi istemeyi unutmayın!
 

Genç Motto Sayı:4 Ocak 2022 isimli 76 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve GENÇ MOTTO DERGİ yayınevinin 04.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cins Aylık Kültür Dergisi Sayı:75 Aralık 2021 pdf oku indir başlıklı makalemizde Cins Aylık Kültür Dergisi Sayı:75 Aralık 2021 indir, Cins Aylık Kültür Dergisi Sayı:75 Aralık 2021 oku ve Cins Aylık Kültür Dergisi Sayı:75 Aralık 2021 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Genç Motto Sayı:4 Ocak 2022 pdf oku indir - PDF indir