Genç Kız Kalbi pdf oku indir

tarafından
9
Genç Kız Kalbi pdf oku indir

Ailesi tarafından iyi eğitilen, kültürlü, genç ve güzel bir kız olan Pervin, hayalleri ve beklentileriyle birlikte İstanbul’a, amcasını ziyarete gelir. Bu ziyareti süresince yaşadıkları, duygu ve düşünceleri, tuttuğu günlük vasıtasıyla bizlere aktarılır. 
Mehmet Rauf bu eserinde, bir genç kızın aşka, evliliğe dair düşünce ve hayallerini ele almasıyla birlikte, dönemin kültürel seviyesini, kadın-erkek eşitsizliğini, seçkin zümrelerin yaşam tarzını, evlilik kurumunun hangi değerler üzerine kurulduğunu, psikolojik ve sosyolojik çıkarımlarıyla zenginleştirerek bizlere aktarmıştır.
 
 

Genç Kız Kalbi isimli 104 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Mehmed Rauf tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 13.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hiçliğin Kraliçesi - Peri Halkı Serisi 3. Kitap pdf oku indir başlıklı makalemizde Hiçliğin Kraliçesi - Peri Halkı Serisi 3. Kitap indir, Hiçliğin Kraliçesi - Peri Halkı Serisi 3. Kitap oku ve Hiçliğin Kraliçesi - Peri Halkı Serisi 3. Kitap pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Genç Kız Kalbi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.