Genç Kız Kalbi (Günümüz Türkçesiyle) pdf oku indir

Genç Kız Kalbi (Günümüz Türkçesiyle) pdf oku indir

Yayımlandığı dönemde büyük ilgi gören ve sevilerek okunan Genç Kız Kalbi İstanbul’a akrabalarını ziyarete gelen genç bir kızın günlüğünden aktarılan sayfalardan oluşur. Olayların merkezinde platonik bir aşkın yer aldığı romanda Pervin’in aşk ve evlilik konusundaki düşünceleri anlatılırken, Mehmet Rauf kadın erkek eşitliği, birey ve toplum eğitiminin önemiyle ilgili görüşlerini ve seçkin görünen zümrenin sürdürdüğü hayata dair eleştirilerini de dile getirir. Akıcı bir üslupla kaleme alınan Genç Kız Kalbi’nde kahramanın iç dünyasında yaşadığı gelgitler, arayışlar ile sevinç, üzüntü, umut gibi duyguların dikkat çekici bir gerçekçilikle ifadesi Mehmet Rauf’un derin gözlem gücünü ortaya koyar.
 

Genç Kız Kalbi (Günümüz Türkçesiyle) isimli 100 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Mehmet Rauf tarafından kaleme alınmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 16.11.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hayvanlaşan İnsan (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Hayvanlaşan İnsan (Karton Kapak) indir, Hayvanlaşan İnsan (Karton Kapak) oku ve Hayvanlaşan İnsan (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Genç Kız Kalbi (Günümüz Türkçesiyle) pdf oku indir - PDF indir