Geleceğin Eğitimi: Felsefesi ve Temel İlkeleri pdf oku indir

Geleceğin Eğitimi: Felsefesi ve Temel İlkeleri pdf oku indir

Bu kitabı okurken aklıma, “Dünyada değişmeyen tek şey değişimdir” diyen Efesli filozof Heraklitos (MÖ 535) geldi.
Filozof Nietzsche de “Derisini değiştiremeyen yılan ölür” diyerek onu teyit etmişti.
Heraklitos’un hemşehrisi Kuşadalı Profesör Yunus Çengel ise bir kez daha bizi değişimi anlamaya ve gereğini yapmaya davet ediyor.
Dünya çapında birçok best-seller kitabın ödüllü yazarı Yunus Çengel, öğrenenlerin bilimsel bir bakış açısı kazanmalarını ve 21. yüzyıl becerileri ile donanmalarını sağlayacak yeni bir eğitim sisteminin temel yapı taşlarını ustalıkla diziyor; çağdaş bir eğitim sisteminin esasları, temel unsurları ve yol haritasını başarılı dünya örnekleri ışığında ortaya koyuyor.
Sorgulayıcı bir yaklaşımla kapsamlı ve bütüncül çözümler içeren bu kitap, öğrenenleri başarılı ve mutlu bireyler olarak gerçek hayata katılmaya hazırlayan bir eğitim sisteminin manifestosu olmayı hak ediyor.
Kitap, verdiği mesaj ve değişim için yaptığı davetle sadece eğitimcilere ve öğretmenlere değil, çocuklarının ve torunlarının geleceğini düşünen herkese hitap ediyor.
Bilgi temelli değişim için okumak şart!
Prof. Dr. İbrahim Özdemir
 

Geleceğin Eğitimi: Felsefesi ve Temel İlkeleri isimli 194 sayfadan oluşan kitap ; Yunus Çengel tarafından yazılmış ve LEJAND yayınevinin 30.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Geleceğin Eğitimi: Felsefesi ve Temel İlkeleri pdf oku indir - PDF indir