Geçmişin İzleri pdf oku indir

Geçmişin İzleri pdf oku indir

Neden Geçmişin İzleri
Ailemiz, atalarımız, yaptıkları işler, arkadaşlıklar, aile dostları ve geleneklerimiz bizim içimizde. Bizler farkına varmadan geçmişin izlerini taşırız. Yaptığımız işlerde, arkadaşlıklarda, seçimlerimiz olurlar ve biz bunları bilemeyiz, farkına varamayız. Ta ki bu seçimlerimiz, bize acılar çektirdiğinin farkına varınca anlarız.
Biz aslında hep geçmişte yaşarız. Ailemiz, genlerimiz ve aile geleneklerimizle hep geçmişin izlerini taşırız. Oysa bizler, bir yeni bireyiz kendi kaderimizi yaşamak için geçmişe teşekkür ederek geçmişten ayrılmalıyız ama öyle olmuyor.
Geçmişte yaşadığımız her şeyi bugün de yaşıyoruz. Atalarımızın yaşadığı her şeyi bizler farklı açılardan bugün de yaşıyoruz. Geçmiş geçmişte kalmıyor. Onu size bu kitap anlatıyor geçmişin geçmişte kalması ve kısır döngüler yaşamamak dileğiyle.
Hatasız bir yaşam dilerim ve yaşamak şakaya gelmez bunu unutmamalıyız.
 

Geçmişin İzleri isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Hatice Sandıkçı tarafından yazılmış ve UYANIŞ YAYINEVİ yayınevinin 07.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Böyle Buyurdu Zerdüşt Herkes ve Hiç Kimse İçin Bir Kitap pdf oku indir başlıklı makalemizde Böyle Buyurdu Zerdüşt Herkes ve Hiç Kimse İçin Bir Kitap indir, Böyle Buyurdu Zerdüşt Herkes ve Hiç Kimse İçin Bir Kitap oku ve Böyle Buyurdu Zerdüşt Herkes ve Hiç Kimse İçin Bir Kitap pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Geçmişin İzleri pdf oku indir - PDF indir