Geçmişe Yolculuk pdf oku indir

tarafından
18
Geçmişe Yolculuk pdf oku indir

Modern edebiyatın güçlü kalemlerinden Stefan Zweig’ın 1920’li yıllarda kaleme aldığı bu eser, zamana ve mekâna karşı direnen yasak bir aşk hikâyesini konu almaktadır.
Önceleri yoksulluk içinde yaşarken, hayatını kazanmak amacıyla evlere özel öğretmen olarak giden bir adamın azmi ve bilgisiyle yükselmesi ve sonrasında bir kadından hoşlanmasıyla başlayan kitap, zamanla tutkulu bir aşk hikâyesine dönüşür. Bu öyle bir aşktır ki ne araya giren mesafelere ne de hayatın karşılarına çıkardığı zorluklara yenik düşer, aksine şiddetini gittikçe arttırır. Dokuz yıl sonra iki âşık yeniden bir araya gelir ve hayat, her iki âşığı da yaşanmışlıklar, özlemler ve hatalar üzerine inşa edilmiş bir geçmişten, belirsizliklerle dolu bir geleceğe taşır
 
 

Geçmişe Yolculuk isimli 48 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Stefan Zweig tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 21.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zalim Prens / Peri Halkı Serisi 1. Kitap pdf oku indir başlıklı makalemizde Zalim Prens / Peri Halkı Serisi 1. Kitap indir, Zalim Prens / Peri Halkı Serisi 1. Kitap oku ve Zalim Prens / Peri Halkı Serisi 1. Kitap pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Geçmişe Yolculuk pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.