Fransız Devrimi (Karton Kapak) pdf oku indir

tarafından
22
Fransız Devrimi (Karton Kapak) pdf oku indir

Tüm dünyada halkların kaderini belirleyen tarihin bu en istisnai beş yılına kuş uçuşu bir bakış atmaya hazır mısınız?
Elinizdeki kitapta sadece Robespierre’leri, Danton’ları, kafasını giyotine uzatmış mağrur bir kralı ya da genç ve muhteris bir Napolyon Bonapart’ı bulmayacaksınız. Karşınıza, kapitalist ekonominin yarattığı taleplere cevap veremeyen müflis bir krallık, her yerde hain aranan bir cinnet ortamı, doğrudan yönetimin tüm kusurlarını sergileyen bir anarşi, vahyin yerini alırken dinleşmekten geri durmayan laik bir ideoloji, bu ideolojinin elinde inim inim inleyen bir ruhban kesimi, dünün veziri bugünün rezili politikacılar ve kendisini sürekli yeniden tanımlayan bir devrimci ruh çıkacak.
Emrah Safa Gürkan
 

Fransız Devrimi (Karton Kapak) isimli 88 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Emrah Safa Gürkan tarafından kaleme alınmış ve MABBELS & TERAS yayınevinin 31.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türklerin Büyükleri Asya’dan Avrupa’ya; Hazar’dan Akdeniz’e pdf oku indir başlıklı makalemizde Türklerin Büyükleri Asya’dan Avrupa’ya; Hazar’dan Akdeniz’e indir, Türklerin Büyükleri Asya’dan Avrupa’ya; Hazar’dan Akdeniz’e oku ve Türklerin Büyükleri Asya’dan Avrupa’ya; Hazar’dan Akdeniz’e pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Fransız Devrimi (Karton Kapak) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.