Franny ve Zooey pdf oku indir

tarafından
5
Franny ve Zooey pdf oku indir

Glass’lar öncesi, savaş ve sonrası ile 2. Dünya Savaşı’nın “yaralanmış” kuşağının yedi “tuhaf” kardeşli “tipik” bir ailesi… Ölümler, intiharlar, güvence aranan mistik savruluşlar ve aşklar arasında, hayatla yaşanan yüksek voltajlı ve suskun uyumsuzluklar, sessiz çıldırma eşikleri…
“Biz dördümüz, birbirimize yakın kan bağıyla bağlıyız ve bir tür deruni aile diliyle, iki nokta arasındaki en kısa mesafenin neredeyse tam bir daire olduğu bir çeşit romantik geometri ile konşuruz. Son bir uyarı sözü: Aile soyadımız Glass. Bir dakika sonra, Glass erkeklerinden en genci, yaşayan büyük ağabeyi Buddy Glass’ın kendisine gönderdiği aşırı derece uzun mektubu okurken görülecek (…)

Nicedir bir 20. yüzyıl “modern-klasik”i olarak anılan “kırk yıllık suskun” J.D. Salinger’dan, hayat üstüne, sanki kendi geleceğini de okuduğu tedirgin, derin, acı iki uzun “hikâye.”
 

Franny ve Zooey isimli 155 sayfa yazılmış olan bu kitap ; J. D. Salinger tarafından kaleme alınmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 31.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Franny ve Zooey pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.