Fizyolojik Psikoloji Davranışın Nörolojik Temelleri pdf oku indir

tarafından
13
Fizyolojik Psikoloji  Davranışın Nörolojik Temelleri pdf oku indir

Fizyolojik Psikoloji’nin Yeni Basımında Neler Var?
Her yıl gelişen teknoloji sayesinde yapılan yeni araştırmalarla davranış fizyolojisi ile ilgili yeni bilgilere ulaşılmaktadır. Fizyolojik Psikoloji’nin bu basımında, araştırma yöntemlerinin muazzam ilerleyişi ile ulaşılan yeni keşifler yansıtılmaktadır.
Bu yeni basım: Her araştırmayı birçok yeni keşifle sonuçlanan birer unsur olarak tanımlıyor. Beyin ölçüsünü kontrol eden genleri, asetaminofen faaliyetini, lif sistemindeki difüzyon geriliminin görüntülenmesini, acıya karşı kalıtımsal (doğuştan) duyarsızlığa neden olan geni, ahlaki kararları sağlayan beyin mekanizmalarını, bariatrik cerrahinin anoreksik peptidlerin salgılamasına etkilerini, bildirimsel olmayan öğrenmede bazal gangliyonların rolünü, AIDS-bunama karmaşasının nedenlerini, şizofreninin ilerleyişinde D vitamini eksikliğinin muhtemel rolünü, etik dışı davranışlarda telafi alışkanlıklarını, otistik bozukluklarda beyin patolojisi ve diğer düzinelerce çalışmayı sunuyor.
 

Fizyolojik Psikoloji
Davranışın Nörolojik Temelleri isimli 544 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Neil R. Carlson tarafından kaleme alınmış ve NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 18.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnsan Ruhuna Yöneliş pdf oku indir başlıklı makalemizde İnsan Ruhuna Yöneliş indir, İnsan Ruhuna Yöneliş oku ve İnsan Ruhuna Yöneliş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Fizyolojik Psikoloji Davranışın Nörolojik Temelleri pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.