Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set (2 Kitap) pdf oku indir

tarafından
19
Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set (2 Kitap) pdf oku indir

DUL
 
 
Sevgi dolu bir koca mı, yoksa kalpsiz bir çocuk katili mi? Gerçeği yalnızca o biliyor.
 
Çocuk sahibi olmak için çıldıran bir kadın ve çocuk katili olduğu iddia edilen kocasının tüyler ürperten hikâyesi…
 
Jean Taylor
Jean Taylor’ın hayatı son derece sakin ve sıradan. Güzel bir ev, iyi bir koca… Kocası Glen onun hayalini kurduğu her şey, tam bir beyaz atlı prens… Fakat dünya tersine dönecek.
 
Glen Taylor 
CANAVAR! Gazeteciler Glen’e bu ismi taktılar. Jean’in kocası Glen’in hayal bile edilemeyecek kadar korkunç bir suç işlediği söyleniyor. Kaçırdığı iddia edilen küçük kıza dair tek bir ize bile rastlanmadan yıllar geçerken karı kocanın hayatı sürekli gazetelerin ön sayfalarını süslüyor.
 
Dul Jean Taylor
Ama artık Glen öldü, Jean hayatında ilk kez tek başına ve hikâyeyi anlatıp anlatmamakta özgür…
 
Sırların gün yüzüne çıkma vakti geldi.
 
“ Kayıp Kız ’ı v e Trendeki Kız ’ı sevdiyseniz bu kitabı kaçırmak istemezsiniz. Sürükleyici. Şok edici.” 
Stephen King
 
“Baş döndürücü bir psikolojik gerilim. Elimden bırakamadım.”
M. J. Arlidge
 
“Kalp atışlarınızı hızlandıracak kadar sürükleyici bir çıkış romanı. Jean Taylor hem kahraman hem de antikahraman; saf ama uyanık, baskı altında kalan ama baskın da olabilen bir kadın. Kısacası tam anlamıyla merak uyandırıcı.  Trendeki Kız ’ı sevenlerin aklını başından alacağı kesin. Bir solukta ve tırnaklarımı kemirerek okudum.”
Catherine McKenzie
 
“Korkunç bir suçun derinliklerine inerek kurbanlara, faile, polise ve diğer herkese ışık tutan çarpıcı bir psikolojik gerilim.”
Huffington Post
 
“Çok beklenen bir gerilim romanının kapağında onun hızlıca satmasını sağlayacak ‘sürükleyici’ gibi övgü ifadelerinin yer alması çok da alışılmadık bir şey değil. Oysaki bu nadiren doğrudur. Ama ilk birkaç sayfasını okuduktan sonra  Dul ’un bütün övgüleri hak ettiğini anlayacaksınız. Feminist, etkileyici ve ürkütücü derecede gerçekçi bir hikâye. Rüyalarınıza girecek.”
The Independent
 
“Bu kitap yüzünden gece geç vakitlere kadar uyanık kalacaksınız.”
Good Housekeeping
 
“Barton bize başkaları tarafından kandırılabileceğimizi ama kendi kendimizi kandırmanın da bir o kadar kolay olduğunu hatırlatan müthiş bir hikâye kaleme almış.”
USA Today
 
“Psikolojik gerilimde son nokta. Korkunç bir cinayetin, boğucu bir evliliğin ve bu evlilikte tarafların hem birbirlerine hem de kendilerine söyledikleri yalanların karanlık ve samimi hikâyesi… Sonu aklımı başımdan aldı.”                                                        
Lisa Gardner
“Çözmekte zorlanacağınız bir kadın karakter ile sarsıcı olaylar bir araya gelmiş ve ortaya nefes kesici bir hikâye çıkmış.”      
Woman & Home
“Şaşırtıcı bir hikâye… Güvenilmez olsa da etkileyici bir karakterin ağzından kaleme alınmış. Aklınızı başınızdan alacak.”
Oprahcom
“Jean karakteri kafa karıştırıcı bir yapboz gibi. Yazar gerilimi nasıl artıracağını iyi biliyor.”                                                              
The New York Times
“Korkunç bir suçun ayrıntılarının parça parça gözler önüne serilmesi ve bir evliliğin acımasızca irdelenmesi… Bilmek istedikleri en son şey gerçekler olduğunda insanların birbirlerine ve kendilerine söyledikleri yalanlara dair inanılmaz bir hikâye!”      
Entertainment Weekly
“Bu kitapta sıradan hayatlara, yani aldatmacanın gerçeğe dönüştüğü gri alanlara yön veren karanlık sırlar hiç gizlenmiyor. İnce ayrıntıların en az olay örgüsü kadar önemli olduğu kitaplardan.”                                                                                                 Chicago Tribune
“Bazı romanlar vardır ki okuyucuyu anında içine çeker ve son sayfaya kadar bırakmaz. Kütüphanenin o küçücük alanına bu kitap da eklendi.  Dul , son zamanların en şüphe uyandırıcı karakterine hayat veren tüyler ürpertici bir gerilim romanı.”                                  
The Sacramento Bee
“Bu aldatmacalı psikolojik gerilim beni gerçekten büyüledi. Fiona Barton bizi bir karı kocanın ilişkisinin en karanlık noktalarına ve sakladıklara sırlara doğru bir yolculuğa çıkarıyor.”   Linda Castillo
 
ÇOCUK
 
 
Hikâyeni ne kadar derine gömersen göm,
Gerçeklerin açığa çıkmak gibi kötü b i r huyu vardır…
 
 “Çok sürükleyici. Gerilim zirvede.” 
Stephen King

 
Sırlar çok büyük bir güce sahiptir. Onlar karşısında duyduğumuz korku dayanılmazdır çünkü bize birbirimizi ne kadar az tanıdığımızı gösterirler.
 
Bazı sırlarınsa her şeyi yerle bir etme tehlikesi vardır. Bir inşaat alanında gömülü bulunan bir bebek iskeleti gibi… Başta bir yerel gazetede küçük bir sütun halinde yer alan bu haber, birbirini hiç tanımayan üç kadın için her şeyi değiştirecektir.
 
Kadınlardan biri için bu haber, başına gelen en kötü şeyin hatırlatıcısı, diğeri için en karanlık sırrının açığa çıkma ihtimali, üçüncüsü içinse gerçeği öğrenme yolculuğunun başlangıç noktasıdır. Çocuğun hikâyesi artık dile getirilecektir.
 
Peki kimdir bu çocuk? Başına ne gelmiştir? Cesedi neden saklanmıştır? Ve bu olaydan başka kimin haberi vardır?
 
Dul  romanıyla çıkış yapan Fiona Barton yeni bir gerilimle karşımızda. Ayrıca yazarın ilk romanından tanıdığımız gazeteci Kate Waters’la yeniden karşılaşıyoruz.
 
 
 “Yüksek tempolu, iniş çıkışlarla dolu ve inanılmaz bir sürpriz sona sahip. İki kez okumak isteyebilirsiniz.”
Goodhousekeepingcom 
 
“Uzun süredir gömülü kalmış bir sır hakkında yazılmış merak uyandıran, karşı konulamaz bir roman. Kesinlikle harika bir okuma deneyimi. Bu kitaba bayıldım.”
Shari Lapena 
 
“Gerilimli, kışkırtıcı ve tatmin edici.”
Lee Child
 
 “Karanlık, etkileyici ve kesinlikle elinizden bırakamayacağınız
kadar sürükleyici.”
C. L. Taylor
 
“ Çocuk , hem sahilde hem de bir kitap kulübünde okumak için seçebileceğiniz bir roman. Barton’ın  Dul  romanının ardından yine bir o kadar etkileyici ve sürükleyici bir eser. Hem yüksek tempolu hem de düşündürücü. Sonuna kadar sizi tahminde bulunmaya zorluyor.”
Usa Today
 
“Fiona Barton’ın çoksatan romanı  Dul ’dan tanıdığımız Kate Waters yeni bir romanda tekrar bizimle.  Çocuk , gerçekten merakla okuyacağınız bir hikâye.  Dul ’u beğenen okuyucular Barton’ın bu kitapta kendisini daha da geliştirdiğini görecekler.”
The Associated Press
 
“Birden fazla anlatının bir araya gelmesi  Çocuk ’ta aksiyonun hiç durmamasını sağlıyor. Diğer iyi romancılar gibi Fiona Barton da göstermenin anlatmaktan daha etkili olduğunu biliyor ve olayları okurun bakış açısına sunuyor. Sonunda yaşanan duygu şok da olsa, keşfetmenin verdiği mutluluk da olsa kesinlikle tatmin edici. Çünkü sırların açığa çıkması hiç kolay olmuyor.”
NPRorg
 

Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set (2 Kitap) isimli 760 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Fiona Barton tarafından kaleme alınmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 31.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan On Üç Günün Mektupları pdf oku indir başlıklı makalemizde On Üç Günün Mektupları indir, On Üç Günün Mektupları oku ve On Üç Günün Mektupları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set (2 Kitap) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.