Fihi Ma Fih Mevlana’nın Konuşma ve Sohbetleri pdf oku indir

Fihi Ma Fih  Mevlana’nın Konuşma ve Sohbetleri pdf oku indir

Gerçek anlamda bir şaheser olan Fîhi Mâ Fîh, Hz. Mevlâna’nın çeşitli ortamlardaki konuşma ve sohbetlerinden, ayrıca kendisine sorulan sorulara verdiği cevaplardan oluşan gerçek bir maneviyat ve irfan hazinesidir.
 İngilizcesi, Almancası ve Fransızcasıyla Batılı düşünürleri, Mesnevî kadar derinden etkileyen Fîhi Mâ Fîh pek çok kişinin İslâm’a ısınmasına ve hidayetine vesile olmuş ve olmaya da devam ediyor.
 
 Bu kitap, bizim yeterince bilip takdir edemediğimiz eşsiz klasiklerimizin en başta gelenlerindendir.
 
 Önsözde yazılanlara göz atan bir okuyucu, Fîhi Mâ Fîh’i neden kitaplığında bulundurması ve dönüp dönüp okuması gereken ölümsüz bir eser olduğunu görecektir.
 

Fihi Ma Fih
Mevlana’nın Konuşma ve Sohbetleri isimli 368 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Mevlana tarafından kaleme alınmış ve SUFİ KİTAP YAYINLARI yayınevinin 05.07.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Namaz Muhasebesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Namaz Muhasebesi indir, Namaz Muhasebesi oku ve Namaz Muhasebesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Fihi Ma Fih Mevlana’nın Konuşma ve Sohbetleri pdf oku indir - PDF indir