Felsefe Cinayetleri Bir Başkomiser Galip Polisiyesi pdf oku indir

Felsefe Cinayetleri  Bir Başkomiser Galip Polisiyesi pdf oku indir

(…) Yatak odasına girdiğinde bahçe kapısının kapanma sesini işitti. Şu anda tek ihtiyacı olan şey deliksiz bir uykuydu. Tişörtünü ve eşofmanını çıkarıp yatağa yüzüstü uzandı, başını yastığa gömdü. Uykuya dalmak üzereydi, ta ki sırtında korkunç bir acı hissedinceye kadar. Bıçak defalarca ve acımasızca sırtına cansız bir et parçasına dönüşünceye kadar girip çıktı. Öldükten sonra bile. (…) Kurban yatakta kırmızı bir gölün içinde yüzükoyun yatıyordu. Kanlar odanın her tarafına sıçramıştı. Cep telefonu ve cüzdan komodinin üzerinde duruyordu. Tişört ve eşofman yatağın ayakucuna fırlatılmıştı…
 
Eldeki tek ipucunun bir filozofun şiirleri olan cinayetlere bir de polisin içindeki örgütlenme eşlik edince Galip’in işi daha da zorlaşıyor.
 

Felsefe Cinayetleri
Bir Başkomiser Galip Polisiyesi isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Çağatay Yaşmut tarafından yazılmış ve OĞLAK YAYINLARI yayınevinin 24.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Belki Başka Hayatta pdf oku indir başlıklı makalemizde Belki Başka Hayatta indir, Belki Başka Hayatta oku ve Belki Başka Hayatta pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Felsefe Cinayetleri Bir Başkomiser Galip Polisiyesi pdf oku indir - PDF indir