Fazladan Bir Ceset / Cadfael Birader 2 pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Fazladan Bir Ceset / Cadfael Birader 2 pdf


Fazladan Bir Ceset / Cadfael Birader 2 pdf

BİR ORTA ÇAĞ POLİSİYESİ: CADFAEL BİRADER
 
Cadfael Birader Serisi yazar Edith Pargeter’in Ellis Peters adıyla 1977-1994 yılları arasında yazdığı tarihi polisiyedir. Seri yirmi bir kitaptan oluşmaktadır. 12. yüzyılda İngiltere ve Normandiya’da iç savaş yaşandığı Anarşi döneminde geçen romanlar, yaşanan cinayetlerin aydınlatılmasına yardım eden Benedikten keşişi Cadfael’in maceralarını konu edinmektedir.
 
1138 yazında Kral Stephen ile İmparatoriçe Maud arasındaki korkunç savaş Cadfael Birader’i manastırın o huzurlu bahçesinden çıkarıp kanlı savaş meydanına taşır. Öldürülen isyancıların cenazesiyle Cadfael gö-revlendirilir. Cadfael’in elindeki kayıtlara göre doksan dört ceset olması gerekir, ancak Cadfael gömülecek doksan beş ceset sayar. Fazladan bir ceset vardır. Cadfael bu cesedin ve katilinin peşine düşer.
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Ellis Peters tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Reyc / Asi Çakıltaşı Serisi 2 pdf başlıklı makalemizde Reyc / Asi Çakıltaşı Serisi 2 indir, Reyc / Asi Çakıltaşı Serisi 2 oku ve Reyc / Asi Çakıltaşı Serisi 2 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Fazladan Bir Ceset / Cadfael Birader 2 pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?