Fap’ı Kolay Öğrenmek pdf oku indir

Fap’ı Kolay Öğrenmek pdf oku indir

Fonksiyonel Analitik Psikoterapiyi Uygulamaya Yönelik Kapsamlı Bir Kılavuz Bir klinisyen olarak, danışanlarınızın mutluluğu ve iyilik hali için anlamlı ilişkilerin gerekli olduğunu biliyorsunuz. Buna ek olarak, empatik ve şefkatli bir danışan-terapist ilişkisini geliştirmenin tedavi sonuçları üzerinde derin bir etkisi olabilir. Kökleri üçüncü dalga bağlamsal davranış bilimine dayanan fonksiyonel analitik psikoterapi (FAP), danışanın iyileşmesi ve dönüşümü için birincil vasıta olarak terapötik ilişki üzerine odaklanır. Bu, kullanımı kolay referans kılavuzu, söz konusu güçlü yaklaşımı seansta tatbik etmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Fonksiyonel Analitik Psikoterapiyi Kolay Öğrenmek, pratik klinik senaryolara vurgu yaparak FAP’ın kavramsal temellerine ve klinik uygulamasına bir giriş sunar. Terapötik ilişkilerinizi daha şefkatli, esnek ve etkili bir hale getirmek amacıyla, özgünlük ile strateji ve vaka kavramsallaştırması arasında nasıl bir denge kuracağınızı öğreneceksiniz. Profesyonel geçmişiniz ne olursa olsun, bu kitap terapötik ilişkilerinizi geliştirmek ve karşılık olarak danışanlarınızın yaşamlarını iyileştirmelerine yardımcı olmak adına size paha biçilmez değerde stratejiler sunar.  
BU UYGULAMALI KILAVUZDA ŞUNLARI  ÖĞRENECEKSİNİZ:
•    FAP’ın teorik temeli
•    Terapötik ilişkiye fonksiyonel analiz nasıl uygulanır
•    Terapide danışanın etkisiz davranışını ele almak için stratejiler
•    Terapideki zorluklarla nasıl başa çıkılır ve tedavi nasıl iyi bir şekilde sonlandırılır
 

Fap’ı Kolay Öğrenmek isimli 337 sayfadan oluşan kitap ; Gareth Holman tarafından yazılmış ve LİTERA YAYINCILIK yayınevinin 30.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sapkınlık: Nefretin Erotik Hali pdf oku indir başlıklı makalemizde Sapkınlık: Nefretin Erotik Hali indir, Sapkınlık: Nefretin Erotik Hali oku ve Sapkınlık: Nefretin Erotik Hali pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Fap’ı Kolay Öğrenmek pdf oku indir - PDF indir