Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Orijinal Senaryo pdf oku indir

tarafından
6
Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Orijinal Senaryo pdf oku indir

Yıl 1926, New York…
Bir avuç insan… ve yaratık… birçoklarının kaderini belirleyecektir. Büyüzoolog Newt Scamander şehre yeni gelmiştir ve fazla kalmaya niyeti yoktur. Fakat Newt’ın sihirli valizi başkasınınkiyle karışıp fantastik canavarlarının bazıları kaçınca, ortalık iyiden iyiye karışır.
Dünyanın her yerinde sevilen ve çok satan Harry Potter kitaplarının yazarı J.K. Rowling, Newt Scamander’ın yazdığı özgün Hogwarts ders kitaplarından Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?’dan ilham alarak ilk senaryosunu yazdı. J.K. Rowling’in parlak hayal gücünün hayranları onun ortaya koyduğu mizah yeteneğini, yarattığı sihirli evrenin inanılmaz imgelemini ve her türden kişiye (asaları olsun ya da olmasın) duyduğu derin sempatiyi ve anlayışı her sayfada tanıyacaklar.
Bu macera dolu, destansı hikâye nefesinizi kesecek.
 

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?
Orijinal Senaryo isimli 304 sayfa yazılmış olan bu kitap ; J. K. Rowling tarafından kaleme alınmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 12.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Orijinal Senaryo pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.