Ezber Bozan Kadınlar pdf oku indir

tarafından
10
Ezber Bozan Kadınlar pdf oku indir

Onlar, yaşadığımız coğrafyanın kadınları.
Yönetici, pilot, korsan, stratejist, sanatçı, araştırmacı, matematikçi, gazeteci, yazar, astronom, doktor, çevirmen, şair, asker, girişimci, komutan…
Karşılaştıkları zorluklar bize tanıdık!
Ama onlar, her şeye rağmen başardı!
Onlar, her şeye rağmen ezberi bozdu!
Bazıları aramızda, bazılarının cesaret rüzgârı, yüzyıllardır kadınların kalbinde esiyor.
Dünyada, fırsat eşitliği olmadığını biliyorum. Dünyada, kadın ve çocuk hakları konusunda eksikler olduğunu biliyorum. Dünyada bilimde, sanatta, teknolojide kadınların hep arka plana itildiğini biliyorum. Ve Müslüman kadınların, tüm bunların yanında bir de hem dünyanın hem de kendi ülkelerinin “Müslüman bir kadın ne yapabilir ki?” diyen ön yargısı ile baş etmek zorunda olduğunu biliyorum.” diyen Hatice Özdemir Tülün, 24 kadının ilham veren öyküsünü, rol model arayan tüm kadınlarla buluşturuyor.
“Kadınların masalları birbirlerininkine benzer.”
 

Ezber Bozan Kadınlar isimli 128 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hatice Özdemir Tülün tarafından kaleme alınmış ve DÜŞ DEĞİRMENİ KİTAPLIĞI yayınevinin 29.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hayvan Çiftliği (Kutulu Özel Baskı) pdf oku indir başlıklı makalemizde Hayvan Çiftliği (Kutulu Özel Baskı) indir, Hayvan Çiftliği (Kutulu Özel Baskı) oku ve Hayvan Çiftliği (Kutulu Özel Baskı) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ezber Bozan Kadınlar pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.