Eve Döner İnsan Hep pdf oku indir

tarafından
15
Eve Döner İnsan Hep pdf oku indir

“En babasız evlerin, yetim kalmış odalarında çiçekler büyütmüş kadınlar kadar canım yandı o gece. Kaburgalarıma saplanmış en paslı hançerleri söküp, geceye yürüdüm korkusuz. Ellerinin beyazlığını aradım kuytularda, yoktu. Tutacak bir el bulamadığı ilk yerden, eve döner insan hep.”
 
Ev dediğimiz, ev bildiğimiz o yer neresi? Eğer bu sorunun cevabını, dört duvar bir çatıya ithafen veriyorsanız, en büyük yanılgıdasınız demektir.
 
Gregor bu kitapta okurlarına, tüm yaşanmışlıklarını kabullenerek kendini sevmeyi öğrenenlerin asıl evinin, insanın göğüs kafesi yani aslı olduğunu anlatıyor ve çok daha içsel bir olgunun anlaşılmasından bahsediyor. Kelimelerin ahengi içerisinde, birini severken insanın, etrafını ve kendini nasıl güzelleştirebileceğine dair detaylara da rastlayacağınız bu kitap size her kelimesiyle sarılıyor ve “Korkma, ben hep varım” diyor.
 

Eve Döner İnsan Hep isimli 144 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Gregor (Ali Bayam) tarafından kaleme alınmış ve HAYY KİTAP yayınevinin 20.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Raşomon pdf oku indir başlıklı makalemizde Raşomon indir, Raşomon oku ve Raşomon pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Eve Döner İnsan Hep pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.