Eşimi Anlamak İstiyorum / Aile İçi İletişimin Temelleri 1 pdf oku indir

tarafından
16
Eşimi Anlamak İstiyorum / Aile İçi İletişimin Temelleri 1 pdf oku indir

Konusunda uzman, aile danışmanı Saliha Erdim tarafından kaleme alınan bu kitap, eşler arasındaki sorunlara cevap niteliğindeki terapi yaklaşımından ziyade, olaylara yeni bir bakış açısı geliştirmek ve bulunduğunuz durumdan daha iyi durumda olunabileceğini örneklemek için yazıldı. Yani, “Daha iyi olmamanın mazereti yoktur” anlayışının bir açılımı mahiyetinde.
Piyasada örneği olmayan bir bütünlük ihtiva eden bu kitapta; her birimizin aklına geliveren, bizi uygulamaya sevk eden düşünce ve inançların dışında da farklı yaklaşımlar olabileceğini göreceksiniz.
Birinci bölümde; eşler arasındaki sorunların birbirlerine doğru aktarılabilmesi için gerekli temel açıklamalar yer almaktadır.
İkinci bölüm, tamamen eşler arasında gerçek hayatta yaşanmış sorunları, bu sorunların tespitini ve çözüme yönelik terapileri anlatmaktadır.
Yapılan terapilerin nasıl olumlu sonuçlar verdiğine ve aileleri dağılmaktan kurtardığına şahit olacaksınız.
 

Eşimi Anlamak İstiyorum / Aile İçi İletişimin Temelleri 1 isimli 416 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Saliha Erdim tarafından kaleme alınmış ve HAYAT YAYINLARI yayınevinin 26.11.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bebek Üniversitesi / Hikayeli İlk Kavramlarım (4 Kitap) pdf oku indir başlıklı makalemizde Bebek Üniversitesi / Hikayeli İlk Kavramlarım (4 Kitap) indir, Bebek Üniversitesi / Hikayeli İlk Kavramlarım (4 Kitap) oku ve Bebek Üniversitesi / Hikayeli İlk Kavramlarım (4 Kitap) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Eşimi Anlamak İstiyorum / Aile İçi İletişimin Temelleri 1 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.