Esaret pdf oku indir

Esaret pdf oku indir

Erdinç yoksul bir ailenin idealist ve çalışkan bir çocuğudur. Eğitim hayatı boyunca başarılı bir öğrencidir. Ailesinin ve öğretmenlerinin ona biçtiği şaşalı meslek ve kariyer hedeflerinden kendini soyutlar. Varoluş sancısına çare olacak olan Felsefe bölümünü tercih eder, fakat parasızlık ve yaşadığı travmalar üniversitede de peşini bırakmaz. Erdinç üniversiteyi bitirdikten sonra hayatı âdeta suyu çekilmiş kuru toprak gibi olur. Babası ve ağabeyi ile yaşadığı olaylar Erdinç’e hayatı zindan eder. Erdinç’in hayatı asabi bir patronun dükkanında işe başladığı zaman değişir, patronun kızı Almira eski okul arkadaşıdır, onunla karşılaşır ve bu karşılaşmanın sonucu evliliğe kadar gider… Bu iki yalnız çiftin evlilikleri sonrası hayatları değişir, Erdinç hayatını en azından eski halinden kurtarır.
 

Esaret isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Özgür Yavuz tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 16.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Barış Akarsu’lu Yıllar pdf oku indir başlıklı makalemizde Barış Akarsu’lu Yıllar indir, Barış Akarsu’lu Yıllar oku ve Barış Akarsu’lu Yıllar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Esaret pdf oku indir - PDF indir