Engel ve Nefret pdf oku indir

Engel ve Nefret pdf oku indir

Hiçbir fiziki engel, gerektiğinde masumiyetin sınırlarını aşmaya engel değildir.
 
Yüzde %85 görme engelli bir birey olan Volkan Takoz’un kanlı hikâyesi…
 
Volkan, belli takıntıları ve sahip olduğu engel dışında fazla yaramaz bir çocuktu. Şiddet eğilimi de vardı üstelik. Lise yıllarında yöneldiği metal müzik, içindeki şiddet duygusunun daha bir harlamasına sebep oluyordu. Engeli yüzünden dışlanıyor olması, insanlara daha bir nefret ile bakmasına sebep oluyordu.
 
“Benim kitabımda her erdemsizliğin ağır bedelleri vardır,” diyerek girdiği bu intikam yolunda tüm soğukkanlılığı ile kurbanlarına akılalmaz sonlar hazırlıyordu. Annesinin dahi canına kastedecek kadar canileşmişti. İşlediği planlı cinayetlerden emniyeti yanıltıp bir şekilde paçayı kurtaran Volkan, ablası Nazan’ın da işe karışmasıyla nasıl bir plan devreye sokacaktı? Hayalinde kavuştuğu aşkı olan Burcu, onu nasıl bir çıkmaza sürükleyecekti? Kendini vicdan sahibi bir katil olarak nitelendiren Volkan’ın hikâyesini okurken nabzınızın sürekli arttığını hissedecek, Volkan’ın yüreğindeki karanlık kuyuya şahitlik edeceksiniz.
 

Engel ve Nefret isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Cem Kozok tarafından yazılmış ve ELPİS YAYINLARI yayınevinin 10.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gantz 10 pdf oku indir başlıklı makalemizde Gantz 10 indir, Gantz 10 oku ve Gantz 10 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Engel ve Nefret pdf oku indir - PDF indir