el-Mulahhas Kitabu’t-Tevhîd Şerhi pdf oku indir

el-Mulahhas Kitabu’t-Tevhîd Şerhi pdf oku indir

Hamd olsun bir ve tek olarak Allah’a, salat ve selam olsun kendisinden sonra nebi olmayan zata… Bunu ifade ettikten sonra; Bu kitap şeyhulislam Muhammed b. Abdilvahhab’ın Kitâbu’t-Tevhîd’i üzerine özlü bir şerhtir. Onu, ilme yeni başlayanlar daha iyi kavrayıp anlasınlar diye yeni eğitim öğretim yöntemi üzere yazdım. Allah’tan bu kitabı faydalı kılmasını, ilmin neşrinde ve akîdenin düzeltimesinde bu kitaba bir pay vermesini umuyorum. Allah nebimiz Muhâmmed’e, âilesine ve ashabına salât ve selâm eylesin.
 

el-Mulahhas Kitabu’t-Tevhîd Şerhi isimli sayfadan oluşan kitap ; el-Allame eş-Şeyh Salih b. Fevzan b. Abdillah el-Fevzan tarafından yazılmış ve TEVHİD ve SÜNNET YAYINEVİ yayınevinin 20.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Nebi’den İnsanlığa Son Çağrı pdf oku indir başlıklı makalemizde Kutlu Nebi’den İnsanlığa Son Çağrı indir, Kutlu Nebi’den İnsanlığa Son Çağrı oku ve Kutlu Nebi’den İnsanlığa Son Çağrı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

el-Mulahhas Kitabu’t-Tevhîd Şerhi pdf oku indir - PDF indir