Efsanelerin Şafağı pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Efsanelerin Şafağı pdf


Efsanelerin Şafağı pdf

Üzerinde yürüdüğünüz toprağın ciğerinize doldurduğunuz havanın, yüzdüğünüz denizlerin sizlerden bir şeyler sakladığını, gizli ve muhteşem bir tarihin canlı tanıkları olduklarını daha önce hiç düşündünüz mü? İstanbul’da 1995 tarihinde doğmuş olan, sancılı bir geçmişin izlerini zaman zaman oldukça garip davranan karizmatik arkadaşı ile kapatmaya çalışan tarih öğrencisi Hakan Erensoy düşünmüştü.

Kendi geçmişine duyduğu merak, arkadaşının teşvikleri ile tüm dünyanın gizli tarihine duyulan bir meraka döndüğü anda ortaya çıkan gizemli ve güzel bir kadın, Hakan Erensoy’u hiç bilmediği diyarlara sürükler. Hakan, bu gizemli kadına duyduğu aşkla önce kendi sonra da tüm dünyanın gerçeği ile yüzleşir. Kutsal şehirlerinde oturan tanrıların, kadim zamanlardan beri dünyanın geleceği için savaşan Nakaaller ile gücü sadece kendilerine mal etmek isteyen Şambalaların, toprak altının değişmez sahipleri olan Agarthalıların olduğu, birçok uzaylı ırkın ortalıkta cirit attığı hem yepyeni hem de efsanelere konuk olacak kadar eski bir dünyaya uyum sağlamaya çalışırken bir yandan da yürek yangını ile uğraşır.
 
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Aysun Çakıllı tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sevdamı Haykırıyorum Şiirlerle Allah ve Peygamber Aşkı pdf başlıklı makalemizde Sevdamı Haykırıyorum Şiirlerle Allah ve Peygamber Aşkı indir, Sevdamı Haykırıyorum Şiirlerle Allah ve Peygamber Aşkı oku ve Sevdamı Haykırıyorum Şiirlerle Allah ve Peygamber Aşkı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Efsanelerin Şafağı pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?