Dünya Tarihi 101 pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Dünya Tarihi 101 pdf


Dünya Tarihi 101 pdf

Tarih şaşırtıcı olaylar, güçlü liderler, entrikalar ve ilginç keşiflerle dolu binlerce yıllık bir maceradır. Buna rağmen tarih kitapları çoğunlukla tekdüze, sıkıcı ve eğlenceli olmaktan alabildiğine uzaktır. Dünya Tarihi 101 ise bütün bu sıkıcı detayları bir kenara bırakıyor ve sizi uygarlık tarihine doğru büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor.
 
Jül Sezar’dan Cengiz Han’a, Soğuk Savaş’tan küreselleşmeye, köleliğin başlangıcından akıl almaz büyüklükte imparatorluklara; diktatörlerin, dinlerin ve savaşların modern medeniyetlere etkisine dair merak ettiğiniz her şey Dünya Tarihi 101’de!
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Tom Head tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bizans İmparatorluğu Tarihi pdf başlıklı makalemizde Bizans İmparatorluğu Tarihi indir, Bizans İmparatorluğu Tarihi oku ve Bizans İmparatorluğu Tarihi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Dünya Tarihi 101 pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?