Dune Grafik Roman: 1. Kısım – Dune pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Dune Grafik Roman: 1. Kısım – Dune pdf


Dune Grafik Roman: 1. Kısım – Dune pdf

Frank Herbert’ın bilimkurgu romanı Dune’un kusursuz grafik roman uyarlaması: DUNE Grafik Roman, 1. Kısım
 
Feodal bir uzak gelecekte geçen Dune, genç Paul Atreides’in hikâyesini anlatır. Atreides Hanedanı, evrendeki en değerli madde olan melanj “baharatının” tek kaynağı olarak bilinen Arrakis gezegeninin kontrolünü kabul etmiştir. İmparatorluğun güçleri Arrakis’in kontrolü için birbirlerinin kuyusunu kazarken, politika, din, ekoloji, teknoloji ve insani duyguların çok katmanlı, karmaşık etkileşiminden benzersiz bir hikâye doğacaktır.
 
Brian Herbert ve Kevin J. Anderson’ın orijinal esere birebir sadık kalan üç ciltlik adaptasyonunun ilkini Raúl Allén ve Patricia Martín şahane çizimleriyle görsele aktarıyor.
 
“Raúl Allén ve Patricia Martín, orijinal hikâyeyi en ince ayrıntısına kadar ilgi çekici biçimde görsel dile aktarmışlar.” – Eric Heisserer, Denis Villeneuve’ün Geliş filminin Oscar adayı senaristi
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Frank Herbert tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Efsun pdf başlıklı makalemizde Efsun indir, Efsun oku ve Efsun pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Dune Grafik Roman: 1. Kısım – Dune pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?