Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma pdf oku indir

tarafından
19
Dumbledore (Ciltli)  Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma pdf oku indir

“… eleştirel makalelerden oluşan bir kitabı okurken alacağınız en büyük keyif…
-SARVENAZ TASH, The Geek’s Guide to Unrequited Love kİtabının yazarı
 
Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore, Hogwarts’ın Müdürü, Harry Potter serisinin en dikkat çeken ve gizemli figürlerinden biri olmuştur. İlkesiz, böceksi bir gazetecinin bir keresinde dediği gibi o, bir biyograficinin rüyasıdır. Dumbledore bir bilge miydi ya da sınırları var mıydı? İyiliksever miydi yoksa kindar mı? Sıradışı bir hayatın son yıllarında onu yönlendiren şey gerçekte neydi?
Dumbledore, tartışmalı müdürün portresini oluşturmak üzere Harry Potter kitaplarının satır aralarını araştırıyor: Görünürdeki her tesadüfün içinde Dumbledore’dan bir iz bulup, vermek zorunda olduğu imkânsız kararları gözler önüne seriyor. Yazar Irvin Khaytman’ın bu derinlemesine incelemesi, Harry Potter serisindeki olaylara yepyeni bir ışık tutarken, hayranların bugüne kadar havada kalan sorularını da çözüme ulaştırıyor.
 

Dumbledore (Ciltli)
Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma isimli 224 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Irvin Khaytman tarafından kaleme alınmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 21.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Otuz Beş Yaş (Ciltsiz) pdf oku indir başlıklı makalemizde Otuz Beş Yaş (Ciltsiz) indir, Otuz Beş Yaş (Ciltsiz) oku ve Otuz Beş Yaş (Ciltsiz) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.