Dört Gezegen pdf oku indir

Dört Gezegen pdf oku indir

Saat, sabaha karşı 04:19’du. Evin içi, masanın üzerindeki tek bir neon lambayla aydınlanıyordu. Dağınık denildiğinde akla gelen görseller, bu küçük dairenin her köşesini kaplamıştı. Konfordan ve düzenden bir hayli uzak bu ortam, çalışmalarda yaşanılan duyguları yansıtıyordu. Sinirle kırılmış bir klavye, yırtılmış sayfalarda yazan işlemler, içilmiş onlarca enerji sütü… Fakat bu kargaşa ortamı, bir yaratma sancısının sonucuydu. Uykusuz geçen gecelere, kırılmış onlarca eşyaya, işlem hatalarına değmişti. Çünkü Rebel, aylardır üzerinde çalıştığı her iki silah projesini de tamamlamıştı. Yalnızca 3 saat uyuyabilecek olan Rebel, yapacağı sunumu o kadar çok düşünmüştü ki her detayı aklına kazılıydı.
 
İçindekiler:
VEN
FENUTE
MAR
DATAMA
 

Dört Gezegen isimli 84 sayfadan oluşan kitap ; Umut Utku Cihangir tarafından yazılmış ve AREL KİTAP yayınevinin 29.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt pdf oku indir başlıklı makalemizde Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt indir, Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt oku ve Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dört Gezegen pdf oku indir - PDF indir