Dolunay İki Gece Sürer pdf oku indir

tarafından
8
Dolunay İki Gece Sürer pdf oku indir

Geleceğin mühendisi başarılı öğrenci Gamze ile köy enstitüsü mezunu babası emekli öğretmen İhsan Sami Bey… Bu ikili arasında uzanmakta olan fay hattı, Gamze’nin annesi Feriha Hanım’ın vefatından beri hayli aktiftir.
 
Gamze’nin üniversitede tanıştığı misafir öğrenci Stavros’la muhabbeti ilerletmesiyle baba-kız çatışması iyice şiddetlenir. Zira kabına sığmaz Gamze Yunan sevgilisinin kollarına, Girit’in koylarına kaçacak, böylece İhsan Sami Bey’in neşrettiği gayriresmi milli mücadele tarihinin gölgesindeki bu cesur girişim, kaçınılmaz olarak umutla dehşet arasında gidip gelen heyecan dolu bir maceraya evrilecektir. Çünkü ne İhsan Sami Bey’in pes etmeye niyeti vardır ne de aşkın, tutkuların ve tarihin dip akıntılarının öngörülebilir bir seyri…
 
Yunus Nadi Roman Ödülü sahibi Başar Başarır imzalı Dolunay İki Gece Sürer, 2000’li yılların hemen başında yaşanan beklenmedik bazı aksaklıkların büyük fırsatlara, hüsranların diri umutlara, zıtlıkların muhabbete, her türlü çılgınlığın da hayırlara vesile olduğu, tabiri caizse “ters köşe”lerle dolu muzip, hınzır, capcanlı bir roman. Akdeniz’in suları gibi sıcak, tılsımlı, sürprizlerle dolu…
 
#akdeniz #girit #aşk #dostluk #mübadele #gençlik #yakıntarih #türkyunanilişkileri
#talih #ada #yarınaslagelmez
 

Dolunay İki Gece Sürer isimli 384 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Başar Başarır tarafından kaleme alınmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 12.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeraltından Notlar (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Yeraltından Notlar (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Yeraltından Notlar (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Yeraltından Notlar (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dolunay İki Gece Sürer pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.