Doktorun Çantasındaki Hikayeler pdf oku indir

Doktorun Çantasındaki Hikayeler pdf oku indir

Doktorlarla anne rahmine düştüğümüz andan itibaren tanışırız. Dünyaya geldiğimizde şefkatle bizi karşılar ve daha önce hiç görmediğimiz dünyaya hazırlarlar. Yaşamımız boyunca hem yakınlarımız hem de kendimiz için pek çok kere kapılarını çalarız. Varlığımızı sürdürebilmemizin yegâne koşulu olan beden ve akıl sağlığımızı emanet eder, doktorların çözüm ve önerilerine kulak veririz.
 
Doktorun Çantasındaki Hikâyeler’de, doktorlarımız meslek yaşamlarında kendilerinde iz bırakan anılarını paylaştılar. Mecburi hizmet yıllarından acil servisin yoğunluğuna, zorlu ameliyatlardan mucizevi dönüşlere ve çözümsüz görülen hastalıklara kadar üretilen çözümlerin hikâyelerini anlattılar. Emekle, bilgiyle, özveri ve sabırla ilmek ilmek dokudukları doktorluk mesleğinin zorluklarını, heyecanlarını ve mutluluklarını paylaştılar.
 
Doktorlarımız, kimi zaman düşündüren kimi zaman tebessüm ettiren kimi zamansa duygulandıran anılarıyla hem öğretici hem de ders niteliği taşıyan hikâyeleri ile bir başucu kitabı oluşturmamıza yardımcı oldular.
 
Yaşam dediğimiz uzun yolculukta bizler için saat ve zaman gözetmeden, koşullar nasıl olursa olsun, kendilerinden önce bizlerin sağlığını düşünerek yanımızda olan doktorlarımıza şükranlarımla…
 
 

Doktorun Çantasındaki Hikayeler isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Meri İstiroti tarafından yazılmış ve DOĞAN SOLİBRİ yayınevinin 07.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşk İle Yazılan Hû İle Okunan Öyküler pdf oku indir başlıklı makalemizde Aşk İle Yazılan Hû İle Okunan Öyküler indir, Aşk İle Yazılan Hû İle Okunan Öyküler oku ve Aşk İle Yazılan Hû İle Okunan Öyküler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Doktorun Çantasındaki Hikayeler pdf oku indir - PDF indir