Disney – Esrarengiz Kasaba – Dipper ve Mabel’in Gizem Rehberi İle Aralıksız Eğlence! pdf oku indir

Disney – Esrarengiz Kasaba – Dipper ve Mabel’in Gizem Rehberi İle Aralıksız Eğlence! pdf oku indir

Bu kitabı her kim bulursa, benim adım Dipper Pines ve size korku, gizem ve doğaüstü olaylarla dolu bir hayattan korkunç uyarılar getiriyorum! Hayatta kalmak için garipliği ele alabileceğiniz birtakım ipuçları ve hileler yazdım.  Ve gariplikten bahsetmişken….
Merhaba!!! Ben Mabel! Dipper eğer onun yatağının üzerinde zıplamayı bırakırsam bu defteri onunla birlikte yazmama izin vereceğine dair söz verdi! Burada birtakım harika ipuçlarım var. Mesela yememeniz gereken şeyleri nasıl yiyebileceğiniz, örgü işi ile hayatta kalma ve kendi kağıt evcil hayvanınızı yapmak! Heyy!!
Dipper ve Mabel’ın Gizem Rehberi’ni bulsan neler yapardın? Esrarengiz Kasaba’nın gizemleri üzerine aydınlatıcı notlar, eğlenceli önerilerle dolu bu kitabı bulman şart! Kitabın içinde saklı olan hazineden bahsetmiyorum bile!
 
 

Disney – Esrarengiz Kasaba – Dipper ve Mabel’in Gizem Rehberi İle Aralıksız Eğlence! isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Rob Renzetti tarafından yazılmış ve BETA KIDS yayınevinin 18.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Disney – Esrarengiz Kasaba – Dipper ve Mabel’in Gizem Rehberi İle Aralıksız Eğlence! pdf oku indir - PDF indir