Disney Cruella Selam Zalim Yürek pdf oku indir

Disney Cruella Selam Zalim Yürek pdf oku indir

BİR ZAMANLAR O DA İYİ OLMAK İSTEMİŞTİ…
New York Times çoksatar yazarından orijinal bir hikâye.
MAUREEN JOHNSON
CRUELLA
DE VIL OLMADAN ÖNCE…

1967 yazı, Havalı Londra. On altı yaşında, doğuştan özel bir yeteneğe sahip, yaratıcı ve hırslı Estella, ünlü bir moda tasarımcısı olmanın hayalini kurar. Ancak hayat, hayallerine ulaşamayacağını ona kanıtlamaya kararlıdır: Zamanını, küçük bir kızken geldiği Londra’da hem ailesi yerine koyduğu hem de ufak suçlarına ortaklık ettiği amatör hırsızlar Jasper ve Horace ile serserilik yaparak geçirmektedir. Günleri bu üçlünün hırsızlıkları için
kostüm ve hileli kıyafetler dikerek akıp giderken, Estella kendini  moda dünyasının elitleri arasına sokmaya nasıl adayabilir ki? Yolu şans eseri yüksek sosyeteyeden Magda ve Richard Moresby-Plum ile kesişip zengin ve ünlülerin dünyasına adım attığında, Estella kaderinde umduğundan fazlasının olup olamayacağını merak etmeye başlar. Estella’nın dünyası birdenbire görkemli partiler, ayrıcalıklı kişiler, özel lokantalar, geleceği parlak bir rock yıldızıyla yaşadığı flört ve elbette paranın satın alabileceği en son moda kıyafetlerle dolar. Ancak bu insanlarla takılmak ona neye mal olacaktır? Ve Estella tüm bunların bedelini ödemeye hazır mıdır?
 
 

Disney Cruella Selam Zalim Yürek isimli 336 sayfadan oluşan kitap ; Maureen Johnson tarafından yazılmış ve BETA KİTAP yayınevinin 18.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Düşler ve Yıldızlar pdf oku indir başlıklı makalemizde Düşler ve Yıldızlar indir, Düşler ve Yıldızlar oku ve Düşler ve Yıldızlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Disney Cruella Selam Zalim Yürek pdf oku indir - PDF indir