Dişi Kurdun Rüyaları pdf oku indir

tarafından
19
Dişi Kurdun Rüyaları pdf oku indir

Bu kitap, yüz yılımızın önde gelen yazarlarından Cengiz Aytmatov’un büyük yankılar uyandıran son romanıdır. Aytmatov bu romanında iyi-kötü, ilahî adalet ve kader gibi çetin konuları sorgulamaktadır. İnsanın bu ezelî ve ebedî soruları, bir papaz okulu öğrencisinin düşüncelerinde, esrar kaçakçılarının, Kırgız çobanlarının ve kurtların hayat hikâyelerinde irdelenmektedir. İlahî kudretin varlığını sürekli vurgulayan, ama sorumluluğu insanda ve insanların ortak sorumluluğunda arayan çok çarpıcı bir olaylar örgüsü anlatılmaktadır. Dişi Kurdun Rüyaları aynı zamanda çok etkileyici bir ‘çevre romanı’dır. Aytmatov’un, kirletilen Kırgız bozkırları ve bozulan tabiat dengesi karşısında haykırışıdır.
 

Dişi Kurdun Rüyaları isimli 400 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Cengiz Aytmatov tarafından kaleme alınmış ve ÖTÜKEN NEŞRİYAT yayınevinin 25.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türkçede Söz Dizimi pdf oku indir başlıklı makalemizde Türkçede Söz Dizimi indir, Türkçede Söz Dizimi oku ve Türkçede Söz Dizimi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dişi Kurdun Rüyaları pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.