Dikkat Vücudunuz Konuşuyor / Türkiye’de Beden Dili İş Yaşamı ve Renkler pdf oku indir

Dikkat Vücudunuz Konuşuyor / Türkiye’de Beden Dili İş Yaşamı ve Renkler pdf oku indir

“Yatağa uzanırken uykunuzu getirsin diye elinize aldığınız bir kitabın bütün gece sizi uyutmadığı oldu mu? Dikkat Vücudunuz Konuşuyor böyle bir kitap.”
– Dr. Öner Göv

“Yıllardır yerli yabancı uzmanların verdiği üst düzey bir çok eğitim programına katıldım, bu kadar etkileyici bir seminerle karşılaşmadığımı rahatlıkla söyleyebilirim.”
– Atilla Okumuş
Jumbo Genel Müdürü

“İş yaşamındaki başarılarını uzun süredir yakından izlediğim Şerif İzgören’in iş yaşamındaki deneyimlerini iletişim başlığı altında okumak çok etkileyiciydi. Herkesin, hayatla ilgili bir şeyler öğreneceği bir kitap.”
– Prof. Dr. Vahap Katkat

“34 yaşındayım, 34 yıldır böyle ilginç bir eğitim almamıştım yaşama bakış açıma çok şey eklediğini düşünüyorum.”
– Önder Aytaç
Polis Akademisi Öğretim Üyesi

“Bu kitap için keyifli ve etkileyici kelimelerinin yetersiz olduğunu düşünüyorum. Farkında olmadığımız bir hayatın bize sunuluşu”
– Prof. Dr. Cihan Akçaboy

“Okuduğunuz ve unutamadığınız iki elin parmakları kadar kitap vardır, kesinlikle onlardan birisi”
– İsmail İğdeli
(Arka Kapak)
 

Dikkat Vücudunuz Konuşuyor / Türkiye’de Beden Dili İş Yaşamı ve Renkler isimli 212 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınmış ve ELMA YAYINEVİ yayınevinin 28.02.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kendi Kendine MBA pdf oku indir başlıklı makalemizde Kendi Kendine MBA indir, Kendi Kendine MBA oku ve Kendi Kendine MBA pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkat Vücudunuz Konuşuyor / Türkiye’de Beden Dili İş Yaşamı ve Renkler pdf oku indir - PDF indir