Dijital Tabakalaşma ve Eşitsizlik pdf oku indir

Dijital Tabakalaşma ve Eşitsizlik pdf oku indir

Şimdiye kadar durduğumuz tüm zeminler altımızdan kayıyor adeta. Ait olduğumuz tüm gruplar, bildiğimiz yollar ve alışkanlıklar… Dijital teknolojilerle beraber değişiyor, gelişiyor ve hızlanıyor. Zemin sabit dursa da bir zaman sonra biz bambaşka bir yere savruluyoruz. Ancak insan olarak, yaşadığımız hayat her ne kadar hızlı, değişken ve şaşırtıcı olsa da anlama merakımızdan vazgeçemeyiz.
Bu çalışma, dijital teknolojilerin toplumsal ilişkiler ve yapılardaki zemin kaymalarını, ortaya çıkan yeni eşitsizlikleri eskileriyle birlikte anlamaya yönelik bir ilk adımdır.
Bu çalışma, aynı zamanda yaşadığımız dünyayı sosyal bilimsel bakışla anlamaya bir çağrıdır.
 

Dijital Tabakalaşma ve Eşitsizlik isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve SAKARYA ÜNİVERSİTESİ YAYINLARI yayınevinin 29.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Afetlerde Risk Yönetim Çalışmaları pdf oku indir başlıklı makalemizde Afetlerde Risk Yönetim Çalışmaları indir, Afetlerde Risk Yönetim Çalışmaları oku ve Afetlerde Risk Yönetim Çalışmaları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dijital Tabakalaşma ve Eşitsizlik pdf oku indir - PDF indir