Dijital Ölümsüzlük ve Ruh pdf oku indir

tarafından
15
Dijital Ölümsüzlük ve Ruh pdf oku indir

Şifreleri kırma, sembolleri anlamlandırma, ipuçlarını birleştirme kitabı bu. İnsanın, en şerefli mahlukatın kurtuluşu için, yeryüzü halifesinin ‘yeni dijital insan’a dönüşmemesi için bir çığlık! Yoksa şeytanın insana secde etmediği o andan itibaren yaşananların metafizik özeti mi?
 
Ahir zamanlardayız ve kötülük hızlandı. İnsanlık onurumuz yepyeni tekno-silahlarla örseleniyor: Yapay zeka, teknolojik tekillik, dijital ölümsüzlük, nesnelerin interneti, kuantum bilgisayarlar, tanrı parçacığı, nanoteknoloji… Duygularımız dahil tüm mahremiyetimizi ‘görünmez’ merkezlere veri olarak gönderen akıllı telefonlarımız… Ve dijital çağın enerjisiyle  ‘yaratılmaya’ çalışılan Kabala’daki Adam Kadmon türevi Dünya Kralı Metalik Mesih!
 
Elinizdeki kitap alakasız gibi görünen bu parçalanmış bilgileri Kur’an-ı Kerim rehberliğinde bütünlüyor. Şeytanın son hamlelerini deşifre ederken hepimize Cennet’i hatırlatıyor. Ve seçimi size bırakıyor: Huzurlu bir İnsan-ı Kamil mi olmak istersin yoksa elektrikle beslenen bir ölümsüz mü?
 

Dijital Ölümsüzlük ve Ruh isimli 128 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hayati Sır tarafından kaleme alınmış ve HAYY KİTAP yayınevinin 23.07.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Dijital Ölümsüzlük ve Ruh pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.