Dijital Kale pdf oku indir

tarafından
16
Dijital Kale pdf oku indir

Ulusal Güvenlik Teşkilatı dünyanın kaderini değiştirecek ve dijital ortamdaki tüm şifreli metinleri bilecek özel bir bilgisayar üretir. Ne var ki, günün birinde bu özel bilgisayar karşılaştığı esrarengiz bir şifreyi çözemez. Ve kriptoloji uzmanı, zeki ve güzel Susan Fletcher göreve çağrılır. Genç kadın korkunç bir gerçekle yüzleşir. Silahlarla ya da bombalarla değil, Amerika Birleşik Devletleri’nin en güçlü haber alma örgütü olan Ulusal Güvenlik Teşkilatı çözülemez bir şifreyle rehin alınmıştır.
Sırlar ve yalanlar fırtınasına yakalanan Fletcher inandığı teşkilatı kurtarma savaşı verir. Dörtbir yandan ihanete uğrayan güzel kadın yalnızca ülkesini değil, kendi canını ve sevdiği erkeği de kurtarmaya çalışır…
 

Dijital Kale isimli 400 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Dan Brown tarafından kaleme alınmış ve ALTIN KİTAPLAR yayınevinin 05.02.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karanlık Kadrolar pdf oku indir başlıklı makalemizde Karanlık Kadrolar indir, Karanlık Kadrolar oku ve Karanlık Kadrolar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dijital Kale pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.