Devin pdf oku indir

Devin pdf oku indir

ADET FOTOKART HEDİYELİ
 
“Bu yaşanan olay da kâbusumun bir parçasıydı ve ben bu kâbusu peri masalına döndürmek için
elimden geleni yapmaya hazırdım.”
 
Menfaat uğruna babası tarafından hayatı başka birinin ellerine bırakılan Devin, hayattaki yegâne varlığı kızı Alya için yıllarca süren zulme boyun eğer. Genç kadının tahammülü tükenir; artık o hem bir katil hem de bir kaçaktır! Devin, kadere boyun eğmekten vazgeçip kendi yolunu çizmeye karar verir. Hayatının en büyük adımını atarak aşkın gerçek anlamını günden güne keşfederken şüphesiz hayatının en çaresiz savaşını verir. Kızı Alya ölümcül bir hastalığa sahiptir. Yaşanan her şeyle mücadele eden genç anne, kızının iyileşeceğini düşünerek yanlış bir tedaviye başvurur ve kendilerini hedef tahtası hâline getirir.
Bu serüvende ona eşlik eden adamı tanıdıkça tesadüflerin çarpıcılığı ile olaylar garip bir hâl alır. Geçmişin gölgeleri tıpkı zehirli sarmaşıklar gibi onu boğmaya ve yok etmeye çalışırken Devin, asla pes etmeyecek ve kanının son damlasına kadar savaşmaya devam edecektir.
 
Adının mânâsıyla kaderini yaşayan bir kadının;
Devin’in hikâyesi.
 

Devin isimli 448 sayfadan oluşan kitap ; Can Dikmenli tarafından yazılmış ve DOKUZ YAYINLARI yayınevinin 03.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kirli Kahraman pdf oku indir başlıklı makalemizde Kirli Kahraman indir, Kirli Kahraman oku ve Kirli Kahraman pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Devin pdf oku indir - PDF indir