Derviş pdf oku indir

tarafından
9
Derviş pdf oku indir

Fatih Sultan Mehmed, Midilli’yi fethedeli uzun yıllar olmamıştı. Türkleri kendilerine en büyük tehdit olarak gören Rodos Şövalyeleri mazlumlara zulmetmeye devam ediyordu.
İşte bu şövalyelerin önderliğinde, zenginliğin ve gücün merkezi Akdeniz’i ele geçirmeye ant içmiş yeni bir Haçlı ittifakı Türk varlığını mavi sulardan silmeye kararlıydı.
Fatih’in yiğit askerlerinden Yakup Ağa’nın ele avuca sığmayan yaman oğlu Hızır, bu ittifaka karşı vatanını müdafaa etmek istiyordu, ama nasıl?
İşlenmeyi bekleyen cevher misali, Hızır’ın ona yol gösterecek bir rehbere ihtiyacı vardı.
Bu cevheri işleyecek olansa kim olduğu ve nereden geldiği bilinmeyen gizemli Derviş’ti.
Ulvi bir amaç peşinde, tarihi değiştirecek bir sırra vakıftı…
Ve bu sırrı sahibine aktaracağı günü beklemekteydi.
Peki…
Hızır ile Derviş’in yolları nasıl kesişecek?
Hızır, sırrın sahibi olmaya mahir olduğunu gösterebilecek mi?
Derviş gerçekte kim?
Cem Sultan’ın mirası Hızır’ın ve Derviş’in kaderinde nasıl bir rol oynayacak?
Kitapları ve oyunculuğuyla Türkiye’de ve dünyada büyük ilgiyle takip edilen Bahadır Yenişehirlioğlu, Derviş’te ustalıklı bir kurgu ve etkileyici bir üslupla bambaşka bir tarih anlatısı sunuyor.
 

Derviş isimli 232 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Bahadır Yenişehirlioğlu tarafından kaleme alınmış ve TİMAŞ YAYINLARI yayınevinin 08.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir İdam Mahkumunun Son Günü (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir İdam Mahkumunun Son Günü (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Bir İdam Mahkumunun Son Günü (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Bir İdam Mahkumunun Son Günü (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Derviş pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.