Derviş Kelamı pdf oku indir

tarafından
23
Derviş Kelamı pdf oku indir

“Aynı damdan düşenler anlayabiliyordu işte birbirlerini,
ancak aynı yerden vurulanlar biliyordu karşısındakinin kurşun yerini.”
 
“Dünyada olabilecek her bir olay için misal aleminde sayısız ihtimal uyur. Siz ağzınızdan çıkardığınız sözlerle o ihtimalleri uyandırırsınız. Güzel kelimeler söyleyin ki güzel ihtimaller uyansın. İnsanın kaderine müdahalesi buradadır…”
 
Mevlana Celaleddin Rumi
 
Bu kitap dünyanın bütün yüklerini tek başına sırtlamaya çalışan yorgun gönüllere, o yükleri sırtlarından indirmeye yardımcı olmak niyetiyle yazıldı. Bu nedenle bu kitap yalnızca bir roman değildir, satır aralarına kangrenleşmiş düğümlerin çözümleri, onulmaz yaraların devası iliştirilmiştir. Yazar bunu yaparken iki ayrı mesleğinden gelen tecrübelerini kullanmış; tasavvufla psikoloji, sosyoloji ve pedagoji bilgilerini harmanlamıştır.
 
Derviş Kelamı, üç kitaptan oluşan çok özel bir yolculuğun son parçasıdır. Derviş Dede söylesin biz dinleyelim o vakit.
 

Derviş Kelamı isimli 200 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Funda Uçuk Er tarafından kaleme alınmış ve HAYY KİTAP yayınevinin 13.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 1000 İnek pdf oku indir başlıklı makalemizde 1000 İnek indir, 1000 İnek oku ve 1000 İnek pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Derviş Kelamı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.