Dersler Aramızı Bozamaz pdf oku indir

tarafından
12
Dersler Aramızı Bozamaz pdf oku indir

“Bir insan kendi belirlediği bir hedefe, değerleri doğrultusunda, dış motivasyona ihtiyaç duymadan ulaşıyorsa ve bulunduğu yer onu tatmin ediyorsa başarılı olmuş demektir.”
 
Sevgili anne ve babalar,
Çocuğunuz ders çalışmak istemiyor, masasının başında oturmakta zorlanıyor, otursa bile çalışmıyor ya da içsel bir motivasyon sağlayamıyor mu? Ders çalış, ödev yap, test çöz demekten dilinizde tüy mü bitti? Yoksa ders çalışmak istiyor ama dikkatini toplayamıyor mu? Çok çalışıyor, masa başından kalkmıyor mu?
Bu sahnelerden hangisini yaşıyor olursanız olun, sınavların akademik hayatta önemli bir yerinin olduğu ülkemizde, okul, dersler ve ödevler ebeveyn-çocuk iletişimini bozarak aileleri endişelendiriyor. Çocukları ise her geçen gün biraz daha isteksiz, umursamaz, yorgun ve kaygılı bireylere dönüştürüyor.
Bu kitabı elinizde tuttuğunuza göre sizler de çocukları ve geleceği için endişelenen, bu sebeple de ne yapması gerektiğini araştıran bir ebeveynsiniz. Öncelikle bu konuda bir çözüm yolu aradığınız için sizi tebrik ediyor ve bu kitabın ebeveynliğinize şifa olmasını diliyorum.
 

Dersler Aramızı Bozamaz isimli 176 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Şeyma Çekici tarafından kaleme alınmış ve NESİL YAYINLARI yayınevinin 05.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hamilelik, Doğum ve Bebek Bakım Kitabı pdf oku indir başlıklı makalemizde Doğum ve Bebek Bakım Kitabı indir, Doğum ve Bebek Bakım Kitabı oku ve Doğum ve Bebek Bakım Kitabı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dersler Aramızı Bozamaz pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.