Deri Ticareti Serüvenleri pdf oku indir

Deri Ticareti Serüvenleri  pdf oku indir

20. yüzyıl İngiliz şiirinin önde gelen adlarından Dylan Thomas’ın etkileyici öykü derlemesi Deri Ticareti Serüvenleri. Rastlantılara bırakılmış seçimlerin, akışına bırakılmış hayatların gittiği yollara karışıyoruz kitapta. Bazen Jarvis tepelerinde İsa’nın ardından gidiyor, bazense kitaba ismini veren tamamlanmamış romanın kahramanı Samuel Bennet’e yoldaş oluyoruz. Londra’ya henüz gelip ilkgençlik sancıları içinde debelenen, kafasındaki düşler ile gerçekler arasındaki köprüde iki ileri bir geri yol alan Samuel, parmağına sıkışıp onu komik duruma düşüren şişeyle beraber başlayan absürt olaylar silsilesiyle, hepimizi tahmin edilemez bir yola davet ediyor.
Dylan Thomas, Deri Ticareti Serüvenleri’ndeki öykülerinin her cümlesinde yeni düşlerle soluğumuzu kesmekten hiç mi hiç imtina etmiyor.
 

Deri Ticareti Serüvenleri isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Dylan Thomas tarafından yazılmış ve KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 07.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Onu Beklerken pdf oku indir başlıklı makalemizde Onu Beklerken indir, Onu Beklerken oku ve Onu Beklerken pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Deri Ticareti Serüvenleri pdf oku indir - PDF indir