Derde Deva Randevu 2 pdf oku indir

tarafından
17
Derde Deva Randevu 2 pdf oku indir

Modern Türk edebiyatının özgün ve en etkili yazarlarından Murat Menteş yeni kitabı Derde Deva Randevu 2’yle Alfa Yayınları’nda!
Büyük beğeni toplayan Derde Deva Randevu’nun 2. cildinde Romancı Murat Menteş, bu defa sizi tam 13 yazarla sohbete davet ediyor: Konfüçyüs, Yunus Emre, Balzac, Ahmet Mithat, Arthur Conan Doyle, Halide Edib, Theodor Adorno, Orhan Kemal, Attilâ İlhan, Ursula K. Le Guin, Cemal Süreya, Umberto Eco ve Bruce Lee. Menteş’in yönelttiği sorulara cevaplar, yazarların eserlerinden geliyor.
Zamanda Edebi Bir Seyahat
Tecrübeli okura hatırlatmalarda bulunan, yolun başındaki okura kılavuzluk eden bu harika kitap, Hakan Karataş’ın yetkin çizgileriyle sinematografik bir deneyime dönüşüyor.
Derde Deva Randevu serisi, okura edebi ve felsefi bir zaman yolculuğu yaşatıyor.
 

Derde Deva Randevu 2 isimli 240 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Murat Menteş tarafından kaleme alınmış ve ALFA YAYINLARI yayınevinin 08.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Geçmişe Yolculuk pdf oku indir başlıklı makalemizde Geçmişe Yolculuk indir, Geçmişe Yolculuk oku ve Geçmişe Yolculuk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Derde Deva Randevu 2 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.