Denizin Uzun Taçyaprağı pdf oku indir

tarafından
7
Denizin Uzun Taçyaprağı pdf oku indir

Benim hayatım bir dizi deniz yolculuğuyla geçti, bu dünyada oradan oraya dolaştım. Derin köklerim olduğunu bilmeden hep bir yabancı oldum… Ruhum da denizlerde yolculuk etti. Ama bunların üzerine düşünüp taşınmanın yararı yok gibi geliyor bana; bunu çok önce yapmalıydım.
 
İspanya İçsavaşı sırasında genç doktor Víctor Dalmau ile piyanist Roser Bruguera, Barselona’dan kaçarak Şili’nin yolunu tutarlar. Avrupa savaşların pençesinde kıvranırken Víctor ile Roser ülkelerinde bir türlü kavuşamadıkları huzur ve barışı şair Pablo Neruda’nın “uzun taçyaprağı” diye tanımladığı Şili’de bulurlar. Ta ki 1973’te Salvador Allende’yi deviren askerî darbeye kadar…
 
Denizin Uzun Taçyaprağı’nda Isabel Allende 20. yüzyılda Avrupa ve Latin Amerika’yı şekillendiren tarihî olayların insani yansımalarını unutulmaz karakterler üzerinden aktarıyor.
 
#savaş #sürgün #aile #aşk #tarih #pabloneruda #şili #katalonya #venezuela
 

Denizin Uzun Taçyaprağı isimli 376 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Isabel Allende tarafından kaleme alınmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 08.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kırıldığın Yerden Çiçek Açacaksın pdf oku indir başlıklı makalemizde Kırıldığın Yerden Çiçek Açacaksın indir, Kırıldığın Yerden Çiçek Açacaksın oku ve Kırıldığın Yerden Çiçek Açacaksın pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Denizin Uzun Taçyaprağı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.