Deniz Kenarında pdf oku indir

tarafından
9
Deniz Kenarında pdf oku indir

Deniz Kenarında göç deneyiminin yol açtığı kimlik karmaşası, aidiyet sorunu ve kültürel etkileşim üzerine sarsıcı bir roman.
 
Ülkesinden sahte bir pasaportla kaçıp İngiltere’ye sığınma talebinde bulunan Salih Ömer’in eski hayatıyla yeni hayatı arasındaki eşikte bir pasaport memuru durmaktadır. Bir mülteci olarak ayak bastığı yeni ülkede İngilizce bildiğini saklayarak görünmez olmayı seçen ve bir tür pasif direniş sergileyen Salih Ömer zamanla hikâyesini çevresindeki insanlara anlatmayı öğrenir. İngiltere’de tanıştığı Latif’le ilişkisi ise onu kendi geçmişiyle yüzleşmeye götürür. Aşk, ihanet, mültecilik ve yabancılık deneyimlerinin sömürgecilik çağındaki anlamlarına dair sarsıcı bir anlatı sunan Deniz Kenarında, Abdulrazak Gurnah’ın unutulmaz yapıtlarından biri. “Deniz Kenarında, Gurnah’ın çağımızın en önemli seslerinden biri olduğunu kanıtlayan zengin, etkileyici ve hakikat dolu bir roman.”
 
Amıtav Ghosh “Deniz Kenarında, sömürgecilik sonrası Afrika’da yer değiştirme ve göç deneyiminin yarattığı travmaya dair büyüleyici bir roman.”
Mustapha Kharoua
 

Deniz Kenarında isimli 304 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Abdulrazak Gurnah tarafından kaleme alınmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 14.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bildiğimiz Dünyanın Sonu pdf oku indir başlıklı makalemizde Bildiğimiz Dünyanın Sonu indir, Bildiğimiz Dünyanın Sonu oku ve Bildiğimiz Dünyanın Sonu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Deniz Kenarında pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.