Denemek pdf oku indir

Denemek pdf oku indir

Bu hikâye hayatının bir noktasında kendisini acemi gibi hisseden, şüpheleri olan ya da yeterince iyi olmadıkları konusunda kaygılanan herkes içindir.  Bu hikâye yeni bir şeyler denemenin acısını tecrübe edip bu deneyimin umduğu gibi sonuçlanmadığını görenler içindir. Yani, birçok yönden, bu hikâye her birimiz için. Çünkü hayatımızın bazı noktalarında, hepimiz başarısız olacağız.
Başarısızlık umut kırıcı olabilir ve hatta kalp kırıcı ama hikâye burada sona ermez. Çünkü başarısızlık birçok şey vaat eder. Öğrenmede, büyümede ve daha iyiye gitmede çok gerekli bir adımdır başarısızlık. Bir şeyi ne kadar çok istediğimizi bize gösterir ve o isteğimizi başarmak için ne kadar istekli olduğumuzu. Cesur olmak için, yürekli olmak için ve tekrar tekrar denemek için bize meydan okur.
Ve evet, kendini sorgulayacağın zamanlar olacak. Belki pes etmek isteyeceksin. Ama inanırsan harika işler başarabilirsin.
 

Denemek isimli 44 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Kobi Yamada tarafından kaleme alınmış ve NAR ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 25.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sabahattin Ali Seti (10 Kitap) (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Sabahattin Ali Seti (10 Kitap) (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Sabahattin Ali Seti (10 Kitap) (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Sabahattin Ali Seti (10 Kitap) (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Denemek pdf oku indir - PDF indir