Delinin Eldiveni pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Delinin Eldiveni pdf


Delinin Eldiveni pdf

Ve bir gün birini seversin…
Sonra onun aynada bile göremediği karanlık yüzünü görmeye başlarsın. Artık maskesi düşmüş ve yaşanan onca güzelliğin artık bir yalan olduğunu öğrenmişsindir. Aradığın saf sevginin senden çok uzaklarda olduğu gerçeğiyle yüzleşmen gerekirken kendini bir yandan hayatta kalabilme ve sevdiklerini koruyabilme savaşının ortasında buluverirsin. Nasıl mı kurtulursun tüm bu beladan?
Tabii ki gerçek sevgi ve cesaretle…
Tülay Dirlik, ilk romanı Delinin Eldiveni’nde sade ve samimi anlatımıyla her an hepimizin karşısına çıkabilecek bir psikopat profili çiziyor. Bizler de onun ustaca kurguladığı olaylar silsilesinde, sevgiyle kucak açtığımız bu ruh hastalarının hayatlarımıza nasıl sızabildiğiyle yüzleşiyoruz. Adımız, gazete sayfalarında “kurban” sıfatıyla anılmadan onlarla baş edebilmenin ve mutlu bir hayatın mümkün yollarını arıyoruz. 
 
Bahar YAKA
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Tülay Dirlik tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tahta Atın İçindekiler pdf başlıklı makalemizde Tahta Atın İçindekiler indir, Tahta Atın İçindekiler oku ve Tahta Atın İçindekiler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Delinin Eldiveni pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?