DC Comics: Teen Titans Go! Yıldızateşi Yıldızbombası pdf oku indir

DC Comics: Teen Titans Go! Yıldızateşi Yıldızbombası pdf oku indir
  Yıldızateşi dibine kadar bir Genç Titan, buna kuşku yok ama o aynı zamanda Tamaran gezegeninden gelen ve enerji patlamaları fırlatıp uçabilen, uzaylı bir prenses. İnsanlar hakkında henüz öğrenecek çok şeyi olmasına karşın arkadaşları Dünya’daki yaşamın nasıl olduğunu ona göstermekte kararlı. Peki, ya Titanların geri kalanı onunla birlikte Tamaran’a gidip yabancı olmanın nasıl hissettirdiğini bizzat yaşadığında ne olacak? Yıldızateşi’nin pek güven vermeyen kız kardeşiyle başa çıkabilecekler mi? Bu muhteşem maceraları oku ve bu soruların yanıtını öğren! 

 

DC Comics: Teen Titans Go! Yıldızateşi Yıldızbombası isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Steve Korte tarafından yazılmış ve BETA KIDS yayınevinin 10.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bakır Renkli Kayın Ağaçları / Sherlock Holmes pdf oku indir başlıklı makalemizde Bakır Renkli Kayın Ağaçları / Sherlock Holmes indir, Bakır Renkli Kayın Ağaçları / Sherlock Holmes oku ve Bakır Renkli Kayın Ağaçları / Sherlock Holmes pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

DC Comics: Teen Titans Go! Yıldızateşi Yıldızbombası pdf oku indir - PDF indir