Dakikalar İçinde Ekonomi / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram pdf oku indir

tarafından
13
Dakikalar İçinde Ekonomi / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram pdf oku indir

TEMEL EKONOMİK KAVRAMLARIN
HARİKA BİR ÖZETİ!

Bazılarını diğerlerinden daha zengin yapan şey nedir? Bankalar neden batar? Vergi oranları nasıl olmalıdır? Bireyi yeni bir bilgisayar almaya, bir iş insanını fabrika kurmaya veya bir çalışanı şehir dışındaki bir işi kabul etmeye iten şey nedir? Bir ürünün fiyatını belirleyen kriterler nelerdir? Ekonomik krizler nasıl oluşur? Esasen ekonomi nedir?
Uzun Lafın Kısası serisinden Ekonomi, ekonominin nasıl işlediği ve nasıl yönetilmesi gerektiği konusundaki teorilere dair pek çok önemli detayla hızlı ve doyurucu bir okuma vadediyor.
Bir görsel ya da açıklayıcı şemanın eşlik ettiği her bir başlıkta yalnızca paranın rolü veya borsanın nasıl işlediği gibi temel fikirleri değil; aynı zamanda bugün herkes için giderek daha önemli hale gelen ve gündelik hayatımızı da etkileyen konuları -işsizlik, devlet borcu ve vergiler vs.- kapsayan ideal bir başvuru kitabı…
Görseller eşliğinde ekonomideki 200 temel kavramı, terminolojik açıklamalarla kısa ve yalın bir dille sunan bu çalışma, sadece ekonomistlere değil, ekonomi alanındaki bilgisini derinleştirmek isteyen herkese hitap edecek
 

Dakikalar İçinde Ekonomi / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram isimli 416 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Niall Kishtainy tarafından kaleme alınmış ve KRONİK KİTAP yayınevinin 20.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Dakikalar İçinde Ekonomi / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.